0 C
Rīga
ceturtdien, janvāris 28, 2021

Saspied dūri un atklāj visus sava rakstura noslēpumus! Izpildi testu!

 

8f9ef8b4-5200-4a54-969f-0ed664943b44_560_420

Mūsu ķermenis par mums zin vairāk, nekā mēs varam iedomāties. Vismazākās rakstura nianses parādās mūsu paradumos un ieradumos. Vēl vairāk, par mūsu iekšējo pasauli var liecināt pat tāds sīkums kā pirkstu garums!

Šodien mēs piedāvājam tev iziet vienkāršu un jocīgu testu. Vajag nedomājot saspiest roku dūrē. Izrādās, ka atšķirībā no rakstura, cilvēki to dara katrs pilnīgi savādāk!

Vispār jau šim testam ir viena neliela atruna. Cilvēki, kuri nopietni nodarbojas ar cīņām, apzināti saspiež dūri tā, lai netraumētu to cīņas laikā. Tā kā cīkstoņi diez vai varēs uzzināt patiesību par savu raksturu. Toties pārējie varēs atklāt visslēptākos savas iekšējās pasaules nostūrus!

Padomā tik, tāds nieks kā kulaka saspiešana var sevī apslēpt tik daudz informācijas!

  1. variants (īkšķis augšpusē)

Ja, saspiežot dūri, tu ar īkšķi nosedz rādītājpirksta trešo falangu, tas nozīmē, ka visi tevi pazīst kā jautru, enerģisku, dažbrīd avantūrisku cilvēku.

Tev ir lieliska humora izjūta, un tu vienmēr vari katram uzlabot garastāvokli. Turklāt tev piemīt arī pašironija.

Tu esi ļoti labs un atsaucīgs, un esi gatavs katram palīdzēt. Draugi ciena tevi par tavu godīgumu, uzticību un lojalitāti. Uz tevi var paļauties jebkurā situācijā!

Iekšējās īpašības:
Tajā pašā laikā tu esi ļoti jūtīgs un maigs. Tev patīk justies aizsargātam, bet tu tikpat rūpīgi izturies pret apkārtējiem. 

Dažreiz tu esi pārāk labs pret cilvēkiem, tāpēc daudzi to izmanto. Tajā pašā laikā tu lieliski apzinies, kurš tevi mīl pa īstam, bet kurš grib ar tevi iedraudzēties savtīgu mērķu vadīts. Kaut arī ārēji tu neizrādi savu nepatiku pat pret saviem ienaidniekiem.

Mīlas īpašības:
Tā kā tu centies labi izturēties pret visiem cilvēkiem, tava otrā pusīte bieži vien var būt greizsirdīga uz citiem. Tevi var apsūdzēt par to, ka tavas jūtas nav pietiekami spēcīgas, un tas tevi ievaino. Jo patiesībā jau tā nemaz nav!

  1. variants (īkšķis no sāniem)

Ja ar īkšķi tu piesedz dūri no apakšas, apķerot pirkstu otrās falangas, tad tas nozīmē sekojošo:

Tu radi par sevi pārliecināta cilvēka iespaidu. Tev ir attīstīta personīgās nozīmības sajūta, un tu praktiski nekad nenovērsies no saviem principiem un ideāliem.

Tu esi gudrs un vispusēji attīstīts. Un draudzējies ar cilvēkiem ar visdažādākajām interesēm.

Iekšējās īpašības:
Iekšēji tu esi ļoti ievainojams cilvēks. Bieži vien nevari saņemties drošai rīcībai, baidoties ciest sakāvi. Bet, ja tavi draugi tevi pilnībā atbalsta, tad vari kalnus gāzt!

Mīlas īpašības:
Attiecībās ar pretējo dzimumu tu esi diezgan kautrīgs un neizlēmīgs. Tas notiek aiz bailēm apvainot savu otro pusīti vai arī būt pārāk uzbāzīgam. Bet tāpēc, ka tu lieliski valdi pār savām emocijām, apkārtējie bieži to uzskata par pārlieku lielu lepnumu un nepieejamību.

Tomēr ir grūti atrast vēl uzticamāku cilvēku. Tev vajag ilgu laiku, lai iemīlētos pa īstam. Bet toties tāda mīlestība ir ārkārtīgi izturīga!

  1. variants (īkšķis iekšpusē)

Ja, saspiežot dūri, tu īkšķi paslēp iekšpusē, tas liecina par to, ka tev ir milzīgs radošais potenciāls un lieliski attīstīta stila izjūta.

Tev ir ass prāts, un mēle ir savā vietā. Tiesa gan, aizrunāt tevi ir samērā pagrūti. Par tevi var rasties divējāds iespaids. Daudziem tu vari likties īgns un noslēdzies, bet tavi draugi tevi uzskata par kompānijas dvēseli. 

Iekšējās īpašības:
Tu ļoti ērti jūties vienatnē ar sevi un savām domām. Un pat sabiedrībā dod priekšroku klusēt, bieži vien sapņojot par kaut ko savu. Tu atveries tikai tiem cilvēkiem, kuriem pilnībā uzticies.

Mīlas īpašības:
Tev nepatīk lieks troksnis ap attiecībām. Savas mīlas lietas tu līdz pēdējam centies saglabāt noslēpumā. Tev ir liela sirds, tāpēc tu savai otrajai pusītei piedod pat vislielākos nodarījumus.

avots: ofigenno.cc

 

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!