-1 C
Rīga
piektdien, janvāris 21, 2022

Megana Mārkla rupji pārkāpusi karaliskās ģimenes etiķeti! (+VIDEO)

 

Megana Mārkla un princis Harijs šajās dienās viesojušies Itālijā. Meganas draudzene, dizainere Miša Nonu svinējusi kāzas kādā skaistā un izsmalcinātā villā, ielūgto viesu vidū ir bijušas ļoti daudzas slavenības, tostarp arī Megana Mārkla un princis Harijs.

Pasākumu apmeklēja arī ASV prezidenta meita Ivanka Trampa ar vīru Džaredu, aktieris Orlando Blūms ar draudzeni Keitiju Periju un daudz citu slavenību. Protams, ka vieni no gaidītākajiem viesiem, kas izpelnījās skaļus publikas izsaucienus bija Lielbritānijas princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla.

Interesanti, ka Mišai Nonu ir milzīga loma Meganas un Harija dzīvē, jo tieši viņa ir tā, kura abus iepazīstinājusi. Tieši tāpēc, pirms kāzām, Miša bija izteikusies, ka šim pārim viņas kāzās ir ļoti īpaša nozīme. Megana Mārkla svinībās ieradusies daļēji caurspīdīgā  “Valentino” kleitā, šīs kleitas cena 11 000 ASV dolāru! Briti jau paspējuši nokritizēt šādas kleitas izvēli, jo šāds “vulgārs” tēls nepiedienot karaliskās ģimenes pārstāvei. Stilisti un modes eksperti paziņojuši, ka Saseksas hercogiene Megana kārtējo reizi ir pārkāpusi karalisko protokolu. Karaliskās ģimenes pārstāvei nepiedien puscaurspīdīgi tērpi un melnas krāsas tērps, ja dodas uz kāzām. Savukārt Ivankas Trampas tērpa izvēli stilisti slavēja! Ivanka bija izvēlējusies garu kleitu persiku nokrāsā, bet dziedātāja Keitija Perija ieradās rozā krāsas apģērbā un saulesbrillēs. Pavadoņi bija izvēlējušies klasiskus tumšus uzvalkus vai arī smokingus.

Video

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here