14 C
Rīga
pirmdien, jūnijs 14, 2021

Uzzini, kādas ir visromantiskākās Eiropas pilsētas

 

 

images-cms-image-000004155

Kādas pilsētas apmeklēt, lai ne tikai nomainītu ierasto ikdienas dzīvi, bet arī redzētu daudzas citas interesantas lietas, un piepildīt braucienu ar patīkamām emocijām?

Visskaistākās un romantiskākās Eiropas pilsētas: Venēcija, Parīze un Prāga – pārvērtīs tavu ceļojumu īstā pasakā.

Venēcija

get_img (2)

Venēcija uzcelta uz 118 dabīgu salu kopām Adrijas jūras lagūnas vidū, un salu vienu no otras atdala 160-180 kanāli. Tieši tāpēc Venēcija ar savu unikalitāti ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Pa kanāliem cilvēki pārvietojas ar neparastām laivām – gondolām. Tas ir pazīstams pilsētas simbols. Gondola ir ne tikai pārvietošanās līdzeklis, bet daļa no kultūras.

Parīze

get_img (1)

Parīze ir ļoti eleganta un tajā pašā laikā ļoti sarežģīta. No Eifeļa torņa līdz Triumfa arkai, tad no Elizejas laukiem un līdz Luvrai – ir mīļākie tūristu maršruti. Šie ceļi ir skaisti un nenogurdinoši. Turklāt Parīze ir pazīstama, kā pilsēta ar stila un luksusa veikaliem, kuriem vienkārši ejot garām, var sajust augstāko modi.

Prāga

get_img

Prāga – pasaku pilsēta. Romantiska, noslēpumaina un oriģināla, tā neatstāj nevienu vienaldzīgu. Vltavas upe, Kārļa tilts un Vecpilsētas laukums – bez šīm vietām vienkārši nav iespējams iedomāties šo pilsētu. Prāga ir četrpadsmitā lielākā Eiropas Savienībā. Bruģētie celiņi, pat parastu pastaigu pa pilsētu padarīs romantisku. Visas šīs lietas rada fantastisku atmosfēru, tāpēc visiem ļoti patīk Prāga.  

Daudz drošu piedzīvojumu kopā ar – polise

Avots: www.pixy.ru

 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!