5 C
Rīga
otrdien, novembris 24, 2020

Patiesā realitāte! Ne viss ir tā, kā izskatās bildēs!

 

Raksta bildes2

Pirms došanās ceļojumā, bieži iedvesmu ceļojumam iegūstam no bildēm, kurās attēlotas vietas kurp dodamies – idilliskās pilsētas, saulainās pludmales, daba un citi ceļojuma apskates mērķi.

Bildēs attēlotais skats var būt pat ļoti maldīgs.  Ceļojot apskati vietas, kas parāda atšķirību starp to, ko redzam bildēs un kā tas izskatās realitātē.

1.Romantiska saulrieta sagaidīšana Grieķijā, iespējams, ko tādu ir grūti piedzīvot, jo patiesībā tev neatradīsies vieta kur apsēsties.

1 2

2. Romantiskā un mierīgā Roma – ne gluži kā iedomājies. Dodoties ceļojumā uz Romu esi gatavs saspiesties ar vēl simtiem citu tūristu.

3 4

3. Pasaules mantojums – Lielais Ķīnas mūris. Ikviens reiz gribētu to redzēt, ja tā ir viena no vietām, kur kādreiz gribi doties, tad neapmeklē to Ķīnas brīvdienu sezonā.

5 6

4. Meditācija Taizemē – šī vieta tiek pasniegta kā miera oāze. Lai patiešām izjustu mieru, jāceļas ļoti agri, lai spētu pabūtu vienatnē ar sevi un savām domām.

7 8

5. Kā pasaules romantiskākā vieta tiek dēvēta Venēcija. Patiesībā romantiku būs pagrūti atrast.

9 10

6. Pasakains skats, uzdrīkstēšanās un šķietama ne realitāte – Everests. Ja esi ekstrēmists un ko tādu dzīvē vēlies piedzīvot, tad atceries par drošības ekipējumu, jo tādu ekstrēmistu ir vairāk, nekā domājam.

11 12

Neļausim šīm bildēm izkliedēt mūsu sapņus. Ļausimies piedzīvojumiem un apskatīsim to, ko tik ļoti vēlamies, lai paši uz savas ādas izjustu šīs sajūtas.

Raksts tapis sadarbībā ar – file22457477_mana_liels

Avots: www.dailymail.co.uk

 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!