27 C
Rīga
otrdien, 28 maijs, 2024

Apmeklē bezmaksas slēpošanas sagatavošanās treniņus kopā ar Jēkabu Nākumu!

 

Gatavojoties Jūrmalas ziemas sporta svētkiem, ikviens aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējs tiek aicināts piedalīties sagatavošanās treniņos kopā ar leģendāro Latvijas biatlonistu Jēkabu Nākumu. Pirmais kopīgais sagatavošanās treniņš notiks trešdien, 4.februārī, Uzvaras parkā, Rīgā, no plkst. 19.00 līdz 20.30. Līdz svētku norisei 21.februārī paredzēti pieci bezmaksas treniņi ikvienam interesentam.

Kopīgie sagatavošanās treniņi būs ne tikai iespēja uzklausīt un praktizēt Jēkaba Nākuma padomus un ieteikumus, kā sagatavoties sacensībām, bet arī iespēja uzdot savus jautājumus slavenajam biatlonistam. Tāpat pasākuma organizatori būs parūpējušies par dzīvespriecīgu atmosfēru un dažādiem pārsteigumiem – siltu tēju, enerģisku mūziku, „Fisher” slēpju testu, kā arī būs pārsteigumi no „Möller’s” zivju eļļas. Tāpat ikviens treniņu dalībnieks saņems atlaižu kuponu dalībai Jūrmalas ziemas sporta svētkos.

„No malas slēpošana izskatās diezgan vienkārša – pastumies uz priekšu ar nūjām, nedaudz pacel kājas un tu raiti kusties uz priekšu. Bet patiesībā, lai slēpotu pareizi un galvenais veselīgi, ikvienam slēpot gribētājam jāzina pāris vienkāršas tehnikas. Kopīgie sagatavošanās treniņi palīdzēs apgūt dažādas tehnikas nianses, kas ļaus gan ieekonomēt enerģiju, gan gūt labus panākumus Jūrmalas ziemas sporta svētku „Möller’s” slēpojuma distancēs”, uz kopīgo sagatavošanās treniņu aicina Jūrmalas ziemas sporta svētku oficiālais treneris Jēkabs Nākums.

Kopīgie sagatavošanās treniņi Uzvaras parkā notiks 4., 11., 15., 18. februārī no plkst. 19.00 līdz 20.30, kā arī 11.februārī no plkst. 14.00 līdz 15.30. Aicinām ikvienu interesantu apmeklēt treniņus, sagatavoties Jūrmalas ziemas sporta svētkiem un vienkārši labi pavadīt laiku.
Reģistrēties Jūrmalas ziemas sporta svētkiem var mājaslapā www.maratoni.lv. Turpat arī atrodama plašāka informācija par pasākumu un Jūrmalas ziemas sporta svētku nolikums.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.