3.vieta – Svari

Lai savā iekšējā pasaulē ieviestu harmoniju, Svariem ir jāizmanto citi. Tam viņi izmanto visas iespējamās medotes: no mīļuma līdz pilnīgam viltam. Viltība viņiem ir labi noslīpēta prasme. Tās pielietojuma galējais mērķis gan vienmēr ir mēģinājums aizbēgt no nopietnas atbildības. Viņi drīzāk nogrūdīs to kādam citam, nekā uzņemsies paši.

2.vieta – Zivis

Šie slidenie tipiņi ir spējīgi izķepuroties no jebkuras situācijas. Atmaskot viņus gandrīz nav iespējams. Katru dienu viņi liek lietā savu viltību: sākot ar meliem partnerim par seksa kvalitāti un beidzot ar vienkāršu gājienu uz veikalu. Pie tam, sirdsapziņa Zivis nekad negrauž. Viņas pat neprot atvainoties. Un, lai nevajadzētu katru reizi cilvēkiem skaidrot savu filozofiju un dzīves nostāju, viņas vienkārši meistarīgi melo.

1.vieta – Ūdensvīrs

Viņu viltīgumu var pamanīt jau bērnībā. Jau tad viņos veidojas noturīgi paņēmieni, kā kontrolēt pieaugušos. Pieķert Ūdensvīru melos ir gandrīz neiespējami. Viņi prasmīgi sagatavojas jebkurām iespējamajām kombinācijām. Viņi spēlē savu spēli tumšās brillēs, kā profesionāli pokera spēlētāji. Noteikti palīdz arī tas, ka viņi diezgan labi prot sajust otru cilvēku – viņa nostāju un uzvedību.

 

Autors: Dieviete.lv

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?