-2.5 C
Rīga
trešdien, decembris 7, 2022

Horoskops: Kurā pasaules vietā tev būtu jādzīvo?

 

Vai tur, kur tu dzīvo tagad, tu jūties „kā mājās”? Tev ir sajūta, ka esi savā vietā? Kā būtu, ja  zvaigznes pateiktu tev priekšā vienu vietu pasaulē, kurā tu viegli varētu iejusties?

Strēlnieks – Honolulu

Šajā pilsētā Strēlnieks var realizēt visus projektus, kurus ir iecerējis, jo šis Havaju salu apgabals uzlādē Strēlnieku ar enerģiju. Strēlniekam pieaug pārliecība par saviem spēkiem un viņš spēj atrast savu patieso „es”. Mīlas dzīvē gan Strēlnieku sagaida „amerikāņu kalniņi”, jo šajā apgabalā var sastapt visai eksotiskus partnerus.

Mežāzis – Monako

Mežāzis ir zināma kā „miljonāru zīme”. Tev šķiet, ka tā nav? Tad aizbrauc uz Monako! Tur tu sajutīsi iedvesmu un sajutīsi, kā pilsēta spēj paaugstināt tavu pašvērtējumu un vairot darba spējas. Mežāzis neiebilst pret smagu darbu, it īpaši, ja viņš zina, ka pūles atmaksāsies.

Ūdensvīrs – Stokholma

Tava sabiedriskā daba šajā pilsētā tiks apmierināta. Tu esi gudra un tālredzīga. Strauju progresējošajā Stokholmā tu sajutīsi iedvesmu, kura mainīs tavu un apkārtējo cilvēku dzīvi uz albo pusi. Šajā pilsētā arī pastāv iespēja sastapt cilvēku, ar kuru dalīties savās idejās un kopīgi tās arī īstenot.

Zivis – Singapūra

Lai gan Singapūras dinamiskais temps spēcīgi kontrastē ar tavu mierīgo un sapņaino raksturu, šī pilsēta liks tev kustēties ātrāk un uzvarēt. Runā, ka pretpoli pievelkas, un šis teiciens lieliski atspoguļo tavas romantiskās attiecības šajā pilsētā. Šādas attiecības dāvās tev līdzsvaru, emocionālo drošību un vēlmi censties kļūt labākai.

 

2 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here