1450972974_kak-uderzhat-muzhchinu-1

Iepatikties vīrietim, apburt viņu un pat panākt, lai viņš iemīlas, nav nemaz tik grūti, kā pirmajā brīdī liekas. Pavisam cita lieta ir noturēt mīļoto, kļūt par viņa vienīgo, ar kuru blakus viņš grib pavadīt visu savu dzīvi. Un galvenā grūtība ceļā uz kopīgu “ilgi un laimīgi” daudziem mūsdienu vīriešiem ir bailes no nopietnām attiecībām. Bet ir arī citi zemūdens akmeņi, kas spēj vienā mirklī nogremdēt jūsu laivu Mīlestības okeānā. Par to, kā noturēt vīrieti un nodzīvot kopā ar viņu ilgu un laimīgu kopdzīvi arī runāsim tālāk.

Bet, vai princis maz bija: kā saprast, vai ir vērts noturēt vīrieti

Pirmām kārtām noskaidrosim, kuru vajag noturēt sev blakus, bet, kuru labāk uzreiz palaist, netērējot dārgo laiku un spēkus. Tam izmantosim trīs vienkāršus noteikumus.

Noteikums Nr. 1: Nesteidzies!

Nav noslēpums, ka iemīlējusies sieviete tiecas idealizēt savu mīļoto.Vīriešu burvības un trakojošu hormonu kokteiļa ietekmē mēs visas pazaudējam veselo saprātu un vispār nepamanām viņa trūkumus. Bet viņš nemaz nav ideāls, un pavisam drīz tas, kas likās nemanāms un pat mīlīgs, burtiskā nozīmē sāks šausmīgi tracināt. Tāpēc pacenties nebūvēt nākotnes plānus ar vīrieti ne agrāk kā sešus mēnešus pēc jūsu attiecību sākšanās. Ja ticēsim pētījumiem, tad tieši tik ilgs laiks ir nepieciešams endokrīnajai sistēmai, lai pierastu pie hormonālā sprādziena, ko izraisījusi mīlestības jūtu pārbagātīgums.  

 
7 Comments
 1. Anna 4 gadi ago

  Priekš kam kādu ir vispār jātur kaut kā speciāli un īpaši???!!! Normāla Bibliskā attiecību izaugsmes secība – draudzēšanās, kas ietver pilnīgu otra cilvēka iepazīšanu bez seksuālā attiecībām, jo kad attiecībās ir sekss, tad cilvēks sāk dzīvot eiforijā un apzināti piever acis uz svarīgām rakstura īpašībām. Tad seko bildinājums, laulības un mīl to, ko ir izvēlējies līdz nāvei. Tā lūk! Palūkojaties apkārt – cilvēki viegli precas, viegli šķiras. Bērni aug bez tēviem, ar patēviem. nenormāla šī situācija un viss tikai tādēļ, ka pirmā vietā cilvēkam ir tas, kas biksēs!

  • L 2 gadi ago

   Pilnigi piekrītu. Saiet un šķirties, šķiet, tagad tāds modes modelis… Skrien un maina pret citu, kā tādas sezonālās modes tendences.
   Kur paliek cieņa un atbildība pret otru? Kādreiz, lai kā attiecībās gāja, tās noturēja un cienīja savu izvēli, laboja sabojāto un nodzīvoja lidz vecumdienām.. Tagad, attiecībās lielākoties valda savtīgums – viens no otra kaut ko gaida. Un ja nevar sagaidīt, tad jūtas vīlušies, un grib šķirties, jo nav attaisnojis tavas cerības un vēlmes.. Tāda narcisiska pazīme…
   Ir JĀCIENA vienam otru, un katram pašam sevi pirmām kārtām..

  • Kristine. 11 mēneši ago

   Perfekti teikts. Cilvēku nevajag noturēt un atgriezt ne tik. Tur kur nav cieņa , būs vienīgi nebeidzams vājprāts. Cilvēks nav manta vai īpašums ko turēt vai atgriezt. Pieriebies lasīt par to atgriešanu un noturēšanu. Nav jāskrien pakaļ badainam ērzelim kurš aplecina visas, ko var nogrābt.

 2. R 2 gadi ago

  Ko darit ka virieris neruna par savam jutam.

 3. Ineta 2 gadi ago

  Pirmkārt, lai jau skrien! Ja jātur, tāpat nekas tur nebūs.
  Otrkārt, kas tas ir – “hormonālā sprādziena, ko izraisījusi mīlestības jūtu pārbagātīgums”? Reti tizls tulkojums vai debīls raksta autors? Un es nedomāju gramatisku kļūdu…

 4. Jānis 11 mēneši ago

  Es ļoti vēlētos zināt, kura sieviete manī ir bijusi iemīlējusies. Es nekad neesmu ticis tālāk par 1 – 2 randiņiem.

 5. Eva 11 mēneši ago

  lai ko daritu, vinji visi agrak vai velak aiziet. lai kada ari supersieviete butu vai nebutu. kadai vienmer bus labakas krutis, kaut kur bus labaks sekss. neviens no vinjiem neturas, lai ko daritu, ar to ir jasamierinas.

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?