1450972974_kak-uderzhat-muzhchinu-1

Iepatikties vīrietim, apburt viņu un pat panākt, lai viņš iemīlas, nav nemaz tik grūti, kā pirmajā brīdī liekas. Pavisam cita lieta ir noturēt mīļoto, kļūt par viņa vienīgo, ar kuru blakus viņš grib pavadīt visu savu dzīvi. Un galvenā grūtība ceļā uz kopīgu “ilgi un laimīgi” daudziem mūsdienu vīriešiem ir bailes no nopietnām attiecībām. Bet ir arī citi zemūdens akmeņi, kas spēj vienā mirklī nogremdēt jūsu laivu Mīlestības okeānā. Par to, kā noturēt vīrieti un nodzīvot kopā ar viņu ilgu un laimīgu kopdzīvi arī runāsim tālāk.

Bet, vai princis maz bija: kā saprast, vai ir vērts noturēt vīrieti

Pirmām kārtām noskaidrosim, kuru vajag noturēt sev blakus, bet, kuru labāk uzreiz palaist, netērējot dārgo laiku un spēkus. Tam izmantosim trīs vienkāršus noteikumus.

Noteikums Nr. 1: Nesteidzies!

Nav noslēpums, ka iemīlējusies sieviete tiecas idealizēt savu mīļoto.Vīriešu burvības un trakojošu hormonu kokteiļa ietekmē mēs visas pazaudējam veselo saprātu un vispār nepamanām viņa trūkumus. Bet viņš nemaz nav ideāls, un pavisam drīz tas, kas likās nemanāms un pat mīlīgs, burtiskā nozīmē sāks šausmīgi tracināt. Tāpēc pacenties nebūvēt nākotnes plānus ar vīrieti ne agrāk kā sešus mēnešus pēc jūsu attiecību sākšanās. Ja ticēsim pētījumiem, tad tieši tik ilgs laiks ir nepieciešams endokrīnajai sistēmai, lai pierastu pie hormonālā sprādziena, ko izraisījusi mīlestības jūtu pārbagātīgums.  

Atstāt komentāru

1 Komentārs ieslēgt "Kopā uz visiem laikiem: kā noturēt mīļoto vīrieti uz visu mūžu"

avatar
jaunākie vecākie visvairāk balsoja
Anna
Viesis
Anna

Priekš kam kādu ir vispār jātur kaut kā speciāli un īpaši???!!! Normāla Bibliskā attiecību izaugsmes secība – draudzēšanās, kas ietver pilnīgu otra cilvēka iepazīšanu bez seksuālā attiecībām, jo kad attiecībās ir sekss, tad cilvēks sāk dzīvot eiforijā un apzināti piever acis uz svarīgām rakstura īpašībām. Tad seko bildinājums, laulības un mīl to, ko ir izvēlējies līdz nāvei. Tā lūk! Palūkojaties apkārt – cilvēki viegli precas, viegli šķiras. Bērni aug bez tēviem, ar patēviem. nenormāla šī situācija un viss tikai tādēļ, ka pirmā vietā cilvēkam ir tas, kas biksēs!

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?