15.6 C
Rīga
sestdien, septembris 23, 2023

Horoskops 2016. gadam: Jaunavas traucas uz mērķi, bet Strēlnieki iekaro karjeras virsotnes

 

g2016

AUNS
Darbs jums pārvērtīsies par svētkiem, darbā līdz septembrim – labvēlīgs laiks, lemts būt meistaram visās jomās un baudīt komfortu mikroklimatu uzņēmumā. Brīnišķīgi apstākļi darbam, labprāt ķerieties klāt pie papildus darbiem un uzdevumiem, ‘’slinkās’’ piestrādes – jāpaveic, darbs atnesīs iedvesmojošu prieku ar attiecīgu atalgojumu.
Lūdzieties par kolēģiem un priekšnieku, jūs novērtēs, cienīs, aizstāvēs un nopelnīti jums maksās. Ja meklējat jaunu darba vietu – noteikti paveiksies. Bet ņemiet vērā: karjeras izaugsme pa vertikāli būs ierobežota, bet pa horizontāli – nekādu robežu. Ja lūdz palīdzību – neatsakiet, viss atgriezīsies vairākkārt.
Svešas vēlēšanas – svēta lieta. Mācieties kalpot cilvēkiem un uzņemties ikdienas rūpju slogu. Esiet nenogurdināma bite- strādātāja. Bet vēlēšanās paslēpties, norobežoties emocionāli, garīgi un fiziski – ir kļūdaina, savaldiet savu ego, jūs esat radīts kalpot cilvēces laimei. Citādāk, – uzmanību sliņķiem! – aktivizēsies veselību graujošs process.
Otrajā pusgadā fortūna pārcelsies uz partnerattiecību jomu, veicinās cildenas abpusējas jūtas. Vientuļniekiem paveiksies sameklēt harmonisku otro pusīti, bet precētiem pāriem ‘’restaurēt’’ savienību, uzlādēt tukšo mīlestības akumulatoru.
Šajā gadā jums jāstrukturizē ilgajā laikā uzkrāto dzīves pieredzi. Vecā eksistēšanas filozofija sevi ir izsmēlusi un no tās vajag atvadīties. Tieciet skaidrībā ar jaunajiem ideāliem un modernizējiet garīgo pasaules uztveri.
Vienmēr par visu ir jāmaksā laicīgi, lai neveidojas parādi. No jūnija nav ieteicams tīkot pēc sveša, aizņemties, ņemt kredītus.

VĒRSIS
Veiksminieki, Debesu pārsteiguma lietus, kurš sākās pagājušajā gadā turpināsies līdz septembrim. Radošā pašrealizācija pašā plaukumā. Izklaidējieties, iekarojiet simpātijas, lenciet pretējo dzimumu, dzīve – tā ir spēle, jūs – režisors un aktieris vienā lomā. Jums jābūt laikam romantiskiem eksperimentiem, interesantiem piedzīvojumiem, hobijiem, jo tie ir brīnišķīgs toniks dvēselei.
Precētiem obligāti no jauna jāiemīlas savos partneros, jānodemonstrē gulbju uzticības paraugs un jāsadraudzējas ar otrās pusītes draugiem. Jo tieši caur viņiem transformējas veiksme. Ja gādīgiem partneriem ekonomija mijas ar skopumu, tas nav iemesls lai šķirtos. Jūs apvienos rūpes par bērniem, jo viņu liktenis – pirmajā vietā.
No septembra sāksies veiksmes josla darbā, kur būs jākļūst par plaša profila speciālistu, tas attiecas gan uz patstāvīgo, gan ‘’kreiso’’ darbu. Ar prieku velciet darba vezumu – jūs to varat, neizvairieties no papildus pienākumiem, alga būs attiecīga. Vēl var mainīt darba vietu. Bet ņemiet vērā, pakļaujoties kolektīva ideāliem, jūs ‘’izkūstat’’ kā personība, sociālā vide slāpē radošā entuziasma asnus un tikai draudzīgā, harmoniskā vidē izdosies vispusīgi pašrealizēties, iedzimtie talanti varēs atvērties, kā zieds pretī saulei. Daudziem draudzība pāraugs mīlestībā.
Gada galvenie jautājumi: bizness, finanses, parādi. Ne uz vienu neceriet, paļaujaties tikai uz sevi, ekonomiski rīkojieties ar kopējo naudu, laikā maksājiet parādus – gan morālos, gan materiālos. Ja paliksiet zaudētājos – tā nav nejaušība, liktenis aizsūtīja pie jums karmiskos kreditorus pēc aprēķina. Šis gads ir taisnīgas parādu samaksas gads, paņēmāt lieko – atdodiet.

DVĪŅI
Trūkums jums nedraud, finansiālo sēkli jūs jau izgājāt pēdējā pusotra gada laikā. Godprātīgi strādājiet, bet par dienesta ambīcijām aizmirstiet, tā ir regresējoša tēma. Mobilizējot visus spēkus karjeras virsotņu iekarošanai, jūs pieļaujat fatālu kļūdu un riskējat sagraut visdārgāko – personīgo dzīvi. Liktenis pavēl līksmot zem dzimtā jumta, te ir laimes oāze, kur radošais ‘’Es’’ atver lielus resursus. Jūsu mājas durvīm jābūt labvēlīgi atvērtām mīļiem un cienījamiem cilvēkiem. Godiniet ģimenes tradīcijas, vēsturi, kultūrmantojumu, pieminiet senčus, jo jūs esat dzimtas ģenētiskās pieredzes akumulators.
Ir iespējama dzīves apstākļu uzlabošanās, svētīts ģimenes papildinājums. Atmosfēra jūsu ģimenes ligzdā būs mājīga, tuvinieki jūs mīlēs, bet ar vienu noteikumu, ka mainīsiet sevi, salīmēsiet saplēstos traukus.
Precētajiem pāriem turpinās pārbaudes periods uz attiecību izturību. Tas ir tests uz iekšējo briedumu, gatavība dzīvot laulības tandēmā. Likumsakarīgi noskaidrosies, ka dzīvesbiedrs – nav zem tupeles tupētājs, bet ir principiāla, prasīga un uzticama personība, kura nepadodas manipulācijām. Ja kopā nav mājīgi – raut saites – bezjēdzīgi, jo partneris ir jūsu spogulis. Dzīvojiet mierā un saticībā, daliet uz pusēm priekus un bēdas, bet nemiera cēlāji, kuri meklē kaut ko labāku, uzkāps uz tiem pašiem grābekļiem.
Otrajā pusgadā izaugs mīlestības spārni, sāks mutuļot radošie talanti, iepriecinās bērni.
Marts un septembris – nolemto notikumu, kuri koriģēs likteni, periods. Kas ir novirzījies no galvenā ceļa – gaidiet ‘’zemestrīces’’.

VĒZIS
Ir pienācis laiks realizēt idejas un lolotos sapņus dzīvē. Dzīve ir brīnišķīga un iedvesmojoša, piepilda ar bagātu pieredzi. Regulāri mainiet situāciju, paplašiniet draugu loku, esiet visu jaunumu kursā. Grauziet zinātnes granītus, tieši izglītības jomā jūs atbalstīs fortūna. Galvenais – nenokļūt citu cilvēku verdzībā. Paļaujaties uz saviem spēkiem, praktisko pieredzi, nelidojiet mākoņos un jums izdosies realizēt plānus kopā ar tuvākajiem. Nevajag tālu meklēt labvēļus, apskatieties apkārt, tie ir līdzās. Iepazīšanās sfēra un darījuma kontakti – vislabvēlīgākā, paņemt zem sava spārna varēs nejauša, pazīstama persona. Visur ņemiet iniciatīvu savās rokās un ziniet: patstāvīgais lēmums – svētīts, mazāk ieklausieties svešos padomos.
Darbā atturaties no nemieriem, esiet radoši oriģināls, soļojiet kopā, vienā solī ar progresu, lai nopelnītu, nav jāķeras visam pēc kārtas. Darbā no jums tiek pieprasīts nevis daudzums, bet kvalitāte un totāla atbildība. Tāpēc liktenis ierobežos darba pilnvaru apli un kreisās piestrādes. Tas ir vajadzīgs veselības saglabāšanai. Bet azartiskie darbaholiķi lai pelna naudu zālēm.
Septembrī sāksies laimīgā josla ģimenes dzīvē. Iespējams papildinājums ģimenē vai dzīves apstākļu uzlabošanās.

LAUVA
Jums vajag ‘’uzpumpēt’’ garīgos, emocionālos un intelektuālos ‘’muskuļus’’, attīstīties fiziski, piepildīt dzīves depo ar enerģijas resursiem. Finansiālajā jomā veiksies, līdz septembrim būs lieliski peļņas avoti. Bet, ar bagātību obligāti ir jādalās, tāpēc, ka Radītājs dos veltes un mīlestību vairāk nekā vajag. Parādus atdos. Tikai nedancojiet pēc svešu vēlmju stabules, šobrīd jūs pats sev esat saimnieks, kalps un sponsors. Orientējieties uz ‘’gribu’’ un izpildiet visas tā iegribas, jo jūs mākat nopelnīt un būt finansiāli neatkarīgs. Bet citu vajadzības – tās nav jūsu rūpes.
Šobrīd jūs esat spējīgs nopirkt visu – izņemot mīlestību: romantiskajā debess jumā – garlaicīgi. Defilēt aizliegts, demonstrējiet uzticību dzīves biedriem, tas ir dzīves eksāmens.
Sākot ar septembri liktenis lutinās aktīvos un nemierīgos, esiet komunikabli, labprātīgi veidojiet attiecības ar cilvēkiem – tur sastapsiet labvēļus. Mācieties kaut ko jaunu. Iepazīšanās un darījumu kontaktu sfēra – visražīgākā.

 

10 KOMENTĀRI

  1. Vai jums nepieciešama aizdevuma? Jūs vēlaties būt finansiāli stabils? Vai jūs vēlaties, lai paplašinātu savu biznesu? Piedāvājam uzņēmuma aizdevums, auto aizdevumu, biznesa aizdevums, personas aizdevums un aizdevumu? mēs dodam no aizdevumu ar ļoti zemu procentu likmi 2% ilgstošu komfortu, kas ir apgrozāmi. Šis piedāvājums ir atvērta visiem, lūdzu sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pastu uz (finansbankloan@list.ru)

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here